אלטרנטיבה אפשרית לתוכנת אקשנבייס (ActionBase)

בעולם ניהול הפרויקטים של היום , בשל ריבוי משימות והצורך בבקרה ושיפור מתמיד, יש צורך במערכת שתסייע  בניהול ובקרה על ביצוע תהליכים ארגוניים שונים.

כיום בשוק קיימות מספר תוכנות לניהול פרוייקטים, אחת מהן היא תוכנת Action Base. תוכנה זו כוללת  מערך  של פתרונות ניהוליים שמסייעים ברמה הארגונית להגדיר, לבצע ולעקוב אחר תהליכים באופן שוטף. המעקב יכול להיות מחלוקת פעולות לתת פעולות, ועד לרמת המשימה הבודדת. ה Action Base מבוססת על תוכנות word , כך שהיא מציעה ממשק משתמש נוח ומתקדם ואפשרויות תצוגה ויזואליות וגרפיות שונות. התוכנה ניתנת להתאמה  לצרכי הלקוח או המגזר הספציפי וקיימת גם האפשרות להגדיר הרשאות בהתאם לדרישות הארגון ולצרכי הפרויקט. ובדרך זו ניתן ליצור תאום וסנכרון, לפשט את תהליכי קבלת ההחלטות ולתמוך במטרות העסקיות של הארגון.

התוכנה של Team Do, מהווה אלטרנטיבה לתוכנת ה ActionBase , שבאופן דומה מציעה פתרונות ארגוניים וניהוליים מגוונים. תוכנת Team Do , מאפשרת תכנון, מעקב, תיעוד ובקרה על ביצוע משימות ארגוניות, בהתאמה מלאה למבנה הארגון ולצרכי הלקוח. ניתן לנהל באופן נוח ופשוט משימות, יומן, אנשי קשר וקבצים רבים במקום אחד. הממשק של תוכנת Team Do ידידותי  מאד למשתמש, נגיש מאד (ניתן להתחבר מכל מקום בעולם) מאפשר לעקוב בקלות אחרי העבודה השוטפת בתצוגה של יומן, טבלת משימות והתראות למייל ועובדת בסנכרון מלא עם Google Calendar ו- Microsoft Outlook. יתרון גדול נוסף הוא היכולת לסנכרן בזמן אמת בין עובדים או בין צוותי עבודה ובכך ליצור שיתוף פעולה ויעילות בפרויקט. התוכנה מאפשרת להפיק דו”חות, סטטיסטיקות וגרפים שונים, המתארים את קצב התקדמות הפרויקט. למעשה תוכנה זו יוצרת את השילוב בין טכנולוגיה, צרכי הארגון והמרכיב האנושי ויוצרת ממשק והתאמה בין כל המרכיבים.

היתרון בשימוש בתוכנות לניהול פרויקטים, זה שהן מאפשרות ראייה מערכתית כוללת ברמה הארגונית ותמונה מלאה ומשקפת של הפרויקט באופן עכשווי ושוטף, בכל שלב בפרויקט. תוכנת ניהול הפרויקטים הופכת את ההתנהלות  והבקרה על התקדמות הפרויקט לפשוטה יותר והופכת לחלק מובנה מהתנהלות הארגון.

Privacy Preference Center

Necessary

This site uses cookies. By continuing to browse the site you agree to our use of cookies and Privacy Policy

Advertising

Analytics

Other