חלופה ל- Clarizen תוכנת הענן לניהול פרויקטים

קלריזן (Clarizen) הינה מערכת שמבוססת על פלטפורמת ענן ומספקת מכלול של פונקציות לניהול ותכנון של הפרויקט על כל ממדיו. התוכנה מאפשרת ניהול חכם, יעיל ומהיר של הפרויקטים ושל העבודה השוטפת, בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציבית שתוכננו. המערכת מאפשרת ניהול מסמכים, אנשי קשר, לקוחות, הוצאות והכנסות, הפקת דו”חות והקצאת משאבים עפ”י פרמטרים שונים תוך כדי הפרויקט.

קלריזן נמצאת בשימוש אצל משתמשי קצה רבים ברחבי העולם, בזכות יכולת ההטמעה המהירה וההתאמה המדויקת לצרכי הלקוח. קלריזן דוגלת בפשטות וזה בא לידי ביטוי בתוכנה, בדרך שבה היא מותאמת להתנהלות של ארגונים עובדים, תוך דגש על נגישות ונוחות ללקוח הקצה.

כמו קלריזן גם המערכת של Team Do מבוססת פלטפורמת ענן ומספקת  פתרונות ניהול פרויקטים לעסקים. המוטו של Team Do הינו, שכל מנהל או עובד יוכל להתעדכן במשימות ובמידע בפשטות ובמהירות מכל מקום בעולם שיש בו חיבור לאינטרנט. המערכת של Team Do מתאימה לכל אופי של עבודה אישית ועסקית, תוך התאמה אישית מלאה לארגון ולתהליכי העבודה המנהלים בו. ביישום קיימים שדות דינאמיים ללא הגבלה, הם תוכלו ליצור ולחפש בקלות משימות לפי כמעט כל משתנה אפשרי. המערכת הינה דינאמית, כך שניתן להוסיף אנשי צוות חדשים או זמניים, ליצור סוגי תפקידים שונים לאנשי צוות ספציפיים, להגדיר שדות חובה ושדות אופציונליים, ליצור ולעדכן משימות תוך כדי תנועה ולטייב את הצנרת הארגונית כך שתתאים בדיוק לצרכי הארגון שלכם.

באמצעות התוכנה ניתן לנהל עובדים, תחומי אחריות, מסמכים, לוחות זמנים, הוצאות והכנסות, דו”חות ומשובי ביצוע. כמו כן ניתן לקבל תזכורות שוטפות למייל ולנייד על התקדמות המשימות, עדכונים בלו”ז ומשימות חדשות שנוספו. למערכת של Team Do ניתן להתחבר מכל מקום ללא התקנה, תוך אבטחה מלאה. הטמעת היישום פשוטה וחווית המשתמש קלה ויעילה. קיימת תמיכה טלפונית או במייל. המערכת עובדת במחשב האישי וגם באפליקציות אנדרואיד ואייפון עם תמיכה מלאה בעברית. היישום של Team Do נמצא כיום בשימוש אצל מעל 13,500 חברות, ארגונים ומשתמשי קצה, בזכות פשטות התפעול, ההתקנה וההטמעה בשילוב עם התאמה מלאה לצרכי הלקוח ונגישות מקסימאלית מכל מקום בעולם.

צעדים ראשונים במערכת ניהול הפרוייקטים של Team.Do

Privacy Preference Center

Necessary

This site uses cookies. By continuing to browse the site you agree to our use of cookies and Privacy Policy

Advertising

Analytics

Other