אלטרנטיבה לאירגונים המשתמשים ב- MS POROJECT לניהול פרויקטים

תוכנת אם אס פרוג’קט (MS-Project) מבית Microsoft,היא אחת מבין התוכנות ניהול פרויקטים הבולטות העומדות לרשותנו כיום ומשמשת כלי עזר חשוב למנהלי פרויקטים ולצוות כולו. התוכנה בנויה באופן היררכי ומאפשרת לתכנן את הפרויקט, על כל שלביו ולקבל תמונת מצב מדויקת בכל נקודת זמן ובכל שלב שנבחר.

השלב הראשוני של הפרויקט הוא קביעת אבני דרך, משימות ומשאבים, קביעת לוחות זמנים וסדרי עדיפויות והפיכתם על ידי התוכנה של MS-Project לתכנית עבודה מסודרת שמוצגת באופן גרפי ברור ונגיש. בשלב הבא במהלך הפרויקט, ניתן להפיק דו”חות שונים, לבצע בקרה על עמידה ביעדים ולעשות התאמה אישית של טבלאות, תצוגות ושל שדות שונים. התכנון של לוחות הזמנים, המשאבים, העומסים והתקציב מאפשרת לנו להתבונן על התמונה הגדולה ובוזמנית להגיע לאופטימיזציה של תוצאות ורווחים.

תוכנת Team.Do כמו תוכנת ה- MS-Project, היא תוכנת ניהול פרויקטים שמאפשרת תכנון וניהול יעיל של פרויקטים, תוך אפשרות לשינויים והתאמות תוך כדי תנועה. לאחר הגדרת המשימות והיעדים, ניתן להגדיר תאריכי סיום ועדיפויות ולהקצות משימות לצוות שלכם באופן מיידי. קיימת אפשרות לצפות במשימות על פני ציר זמן, לצפות עומסים, להקצות משאבים בהתאם לצרכים שעולים במהלך הפרויקט. הדינאמיות של התוכנה מאפשר שליטה מלאה על שינויים.

התוכנה הופכת כל פרויקט להיות פשוט יותר על ידי כלים כמו מחולל סיכומי פגישות אוטומטי, כלי שחוסך את התיעוד בזמן הפגישה ומאפשר ליצור משימות נגזרות מכל פגישה ללא הגבלה, בדיקת סטטוס משימה בכל רגע נתון שמאפשר מעקב ובקרה , התאמה ושינוי שדות, תצוגה, הרשאות והגדרות מיון וסינון שמאפשר גמישות רבה והתאמה מקסימאלית לצרכי הפרויקט ולדינאמיות שלו. המערכת מאפשרת הצגה גרפית ויזואלית נוחה על ידי הפקת דו”חות, גרפים ותצוגות שונות.

תוכנות כמו אלו שהוצגו כאן מאפשרות ניהול חכם, יעיל ,שיתופי ונגיש  של פרויקטים. כמנהל פרויקט יש לתוכנת ניהול הפרויקטים של Team.Do יתרונות רבים, היא מאפשרת תכנון, שליטה מבוזרת, ניהול יעיל של הצוות והמשימות, תוך ראיית התמונה הכוללת של הפרויקט בכל נקודת זמן.

 

Privacy Preference Center

Necessary

This site uses cookies. By continuing to browse the site you agree to our use of cookies and Privacy Policy

Advertising

Analytics

Other